1. Монослот »
  2. NetEnt »
  3. Go Bananas

Go Bananas

Грати на гроші

Go Bananas – ігровий автомат компанії NetEnt. Його реліз відбувся у 2014 році. Показник повернення виграшів у ньому сягає 96,91%, що у поєднанні із середньою дисперсією дозволяє розраховувати отримання значних виграшів. Сприятимуть цьому також спеціальні символи та кілька призових опцій. Максимальна виплата – 700 ставок. Дістанеться вона тому, хто складе призову послідовність із найбільш оплачуваних символів – п’яти дорогоцінного каміння. Гравцям, яким подобається фільм Сутінки та вампірна тематика, може сподобатися слот Blood Suckers.

Технічне наповнення моделі

Ігровий автомат Go Bananas складається із п’яти барабанів. На них у три ряди розташовуються символи (фрукти, тотеми, купюри із затискачами, дорогоцінні камені). Для активації є 20 призових ліній. Перед обертанням барабанів у ручному або автоматичному режимі в Monoslot необхідно визначитися зі ставками. Мінімальне значення ставки на спин – 0,2 кредити (0,01 кредити на лінію). Максимально одне обертання приймається 200 кредитів. Виставити найбільшу ставку можна в один клік за допомогою кнопки «Max Bet». Додатково в ігровому автоматі Go Bananas виробник передбачив:

  • П’ять різновидів Вайлд-знаків;
  • Кілька призових опцій за участю диких символів;
  • Найвищий показник RTP (96,91%).

На нижній панелі розташовані кнопки управління, за допомогою яких можна встановити оптимальні налаштування для ігрового процесу (відрегулювати вартість і кількість монет на лінію).

Ігрова символіка слота (Go, Bananas!): спеціальні символи

В онлайн-апараті Go Bananas як спеціальні символи виступає п’ять різновидів Вайлдов. Вони представлені п’ятьма мавпами. Кожна з них активує окрему призову опцію. Звичайний Дикий символ виконаний у вигляді золотої іконки із зображенням банана. Під час обертань він не з’являється на екрані, а випадає лише після появи на ігровому полі хоча б одного примату.

Бонусна гра

Після появи однієї з п’яти мавп на екрані (горила, бабуїн, довгоп’ят, гульман чи орангутанг) дві-п’ять осередків заповнюються Вайлдами. У цей момент може стартувати одна із призових опцій:

  1. Горила активує п’ять Wild-символів;
  2. Орангутанг утворює квадрат за участю чотирьох призових елементів;
  3. Довгоп’ят активує Дикий символ, який може розширюватися на два осередки горизонтально або вертикально;
  4. Бабуїн активує класичний Вайлд, який розширюється на висоту барабана;
  5. Гульман сприяє запуску трьох Wild у горизонтальному напрямку.

Спеціальні символи з’являються під час призових раундів згідно з правилами та сприяють збільшенню виграшів.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ